fbpx

Scheidsrechter planning zaalseizoen

Heyhoi Eibers! 

Er ligt weer een mooie planning klaar voor deze zaalperiode met betrekking tot de scheidsrechters. Wij hebben geprobeerd zoveel mogelijk te kijken naar het spelen/coachen van je eigen wedstrijden om daaropvolgend een wedstrijd te kunnen fluiten. Kijk alsjeblieft goed in de planning of je beschikbaar bent op de aangewezen datum, zoniet; zorg dan zelf voor vervanging!  De planning loopt tot aan het einde van het zaalseizoen, door meteen even een kijkje te nemen weet jij of je moet fluiten! 

Iedere zaterdag lopen er ook begeleiders rond die jou tips kunnen geven met betrekking tot het fluiten van een wedstrijd. Wil jij graag fluiten maar sta je niet op de planning? Laat het mij dan zo snel mogelijk weten door een mailtje te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. . Wil je graag fluiten onder begeleiding, dan kan je mij uiteraard ook mailen, dan zorg ik ervoor dat er iemand is. 

 Week 46

23 nov.

11:30 HKV/Ons Eibernest D2 Excelsior (D) D4                Amber

12:30 HKV/Ons Eibernest D1 KVS/Maritiem D1             Luco

13:30 HKV/Ons Eibernest F1 Maassluis F1                     Chenoah

14:30 HKV/Ons Eibernest F2 Dubbel Zes F1                   Nienke

15:30 HKV/Ons Eibernest A2 NIO A2                             Marijn

 

24 nov.

11:30 HKV/Ons Eibernest 6 Sporting Trigon 5                Danielle

 

Week 47

30 nov.

11:30 HKV/Ons Eibernest C1 OZC C1                             Matthijs

14:30 HKV/Ons Eibernest B2 Vitesse (Ba) B2                 Julian

 

Week 48

7 dec.

11:40 HKV/Ons Eibernest B2 RWA B1                           Maartje

12:40 HKV/Ons Eibernest C1 KVS/Maritiem C2              Wendy

13:40 HKV/Ons Eibernest D1 Fortuna D2                     King

 

8 dec.

11:45 HKV/Ons Eibernest 6 KZ Danaïden 11                  Wouter B.

 

Week 49

14 dec.

12:30 HKV/Ons Eibernest D2 Avanti D5                         Keoni

13:30 HKV/Ons Eibernest F1 Avanti F2                          Sascha

14:30 HKV/Ons Eibernest E1 IJsselvogels E3                  Nikki

15:30 HKV/Ons Eibernest F2 Refleks F1                         Luco

 

Week 1

11 jan.

11:45 HKV/Ons Eibernest C1 Achilles (Hg) C2                Harry

12:45 HKV/Ons Eibernest A2 Excelsior (D) A1                Peter W.

14:00 HKV/Ons Eibernest B2 KCC B2                             Tjarko

 

12 jan.

12:00 HKV/Ons Eibernest 6 ALO 7                                 Dennis

 

Week 2

18 jan.

14:30 HKV/Ons Eibernest D2 Dijkvogels D2                   Harro

 

19 jan.

11:30 HKV/Ons Eibernest 6 Die Haghe 6                        Jan R.

 

Week 3

25 jan.

11:30 HKV/Ons Eibernest E1 Valto E5                           Licia

11:30 HKV/Ons Eibernest F2 Fortuna F3                                   Louise

12:30 HKV/Ons Eibernest D1 GKV (H) D1                       Laura de J.

13:30 HKV/Ons Eibernest A2 Avanti A5                         Wendy

14:40 HKV/Ons Eibernest B2 Ten Donck B1                   Max A.

 

Week 4

1 feb.

13:30 HKV/Ons Eibernest C1 Phoenix C1                       Melvin

14:30 HKV/Ons Eibernest B2 KCR B2                             Arno

 

Week 5

8 feb.

11:30 HKV/Ons Eibernest D2 VEO D2                            Luco

12:30 HKV/Ons Eibernest D1 ONDO (G) D2                    Ainhoa

13:30 HKV/Ons Eibernest E1 Meervogels/Física E3        Floris

13:30 HKV/Ons Eibernest F2 Valto F2                            Emke

14:30 HKV/Ons Eibernest F1 Excelsior (D) F1                 Fay

15:30 HKV/Ons Eibernest A2 ODO A2                            Marijn

 

9 feb.

12:00 HKV/Ons Eibernest 6 Phoenix 5                           Leander

 

Week 6

15 feb.

14:30 HKV/Ons Eibernest E1 ONDO (G) E4                    Nienke

14:30 HKV/Ons Eibernest F1 Vriendenschaar (B) F1       Tommie

15:30 HKV/Ons Eibernest D2 Refleks D3                       Luco

 

 

Week 9

7 mrt.

11:30 HKV/Ons Eibernest D1 Dijkvogels D1                   Keoni

12:30 HKV/Ons Eibernest C1 Olympia (S) C1                  Harro

13:30 HKV/Ons Eibernest A2 't Capproen A2                 Peter W.

14:40 HKV/Ons Eibernest B2 Maassluis B2                    King

 

Week 10

14 mrt.

12:30 HKV/Ons Eibernest F2 ALO F2                             Sanne

13:30 HKV/Ons Eibernest F1 Nieuwerkerk F2                Esmee

14:30 HKV/Ons Eibernest E1 RWA E3                           Floris

15:30 HKV/Ons Eibernest D2 Dubbel Zes D2                  Sjors

 

Week 11

21 mrt.

11:30 HKV/Ons Eibernest E1 Achilles (Hg) E2                 Licia    

11:30 HKV/Ons Eibernest F1 KCR F1                              Louise

12:30 HKV/Ons Eibernest F2 Avanti F3                          Kallista

13:30 HKV/Ons Eibernest A2 Refleks A3                        Marijn

14:40 HKV/Ons Eibernest D1 Refleks D2                        Luco

 

Week 12

28 mrt.

12:30 HKV/Ons Eibernest D2 Valto D4                          Ainhoa

13:35 HKV/Ons Eibernest C1 Avanti C4                         Danielle

 

29 mrt.

11:30 HKV/Ons Eibernest 6 Dubbel Zes/Futura 4           Maartje

 

 

 

HKV/Ons Eibernest - Steenwijklaan 16 - Den Haag