fbpx

Scheidsrechters planning rest v/h veldseizoen

Even een update met betrekking tot de planning scheidsrechters, met dank aan Jan Harm ligt er een planning tot aan het einde van het veldseizoen. 
Kijk even goed of jouw naam er tussen staan en kan je niet? Geef het dan zo vroeg mogelijk aan zodat de spelende ploeg niet in de problemen komt!

Zaterdag 28-09-19

10:00   HKV/Ons Eibernest B1  GG/IJskoud de Beste B1            Scheidsrechter KNKV

10:30   HKV/Ons Eibernest F2   KVS/Maritiem F2                      Max Augustinus

11:30   HKV/Ons Eibernest C1  Phoenix C1                               Keoni

12:30   HKV/Ons Eibernest A1  Achilles (Hg) A1                        Scheidsrechter KNKV

12:30   HKV/Ons Eibernest D1  ALO D1                                    Tjarko

13:30   HKV/Ons Eibernest D2  ALO D2                                    Harry Ebben

14:00   HKV/Ons Eibernest 2    Achilles (Hg) 2                          Scheidsrechter KNKV

15:30   HKV/Ons Eibernest 1    Achilles (Hg) 1                          Scheidsrechter KNKV

 

Zondag 29-09-19

11:00   HKV/Ons Eibernest 6    ALO 7                                      Arjan

 

Zaterdag 05-10-2019

10:00   HKV/Ons Eibernest F2   Weidevogels F1                        Brooklyn

10:00   HKV/Ons Eibernest E1   Fortuna/Delta Logistiek E5        Niek

11:00   HKV/Ons Eibernest F1   Die Haghe F1                           Laura

11:00   HKV/Ons Eibernest A2  ODO A3                                   Jan Harm

11:30   HKV/Ons Eibernest 5    Sporting West 4                       Scheidsrechter KNKV

12:30   HKV/Ons Eibernest C1  Fortuna/Delta Logistiek C3       Harro

 

Zondag 06-10-19

11:00   HKV/Ons Eibernest 6    Dubbel Zes/Futura 4                 Dennis

12:30   HKV/Ons Eibernest 4    OKV 4                                      Scheidsrechter KNKV

14:00   HKV/Ons Eibernest 3    KZ/Thermo4U 6                        Scheidsrechter KNKV

 

Zaterdag 12-10-19

11:00   HKV/Ons Eibernest D1  KVS/Maritiem D1                     Amber

12:30   HKV/Ons Eibernest D2  KVS/Maritiem D3                     Max G.

13:00   HKV/Ons Eibernest B2  VEO B2                                    Marijn

 

Zondag 13-10-19

11:00   HKV/Ons Eibernest 5    Movado 3                                Scheidsrechter KNKV

12:30   HKV/Ons Eibernest 4    Die Haghe 4                             Scheidsrechter KNKV

14:00   HKV/Ons Eibernest 3    Die Haghe 3                             Scheidsrechter KNKV

 

Zaterdag 19-10-19

11:15   HKV/Ons Eibernest B1  ONDO (G) B1                            Scheidsrechter KNKV

12:30   HKV/Ons Eibernest A1  Fortuna/Delta Logistiek A2       Scheidsrechter KNKV

12:30   HKV/Ons Eibernest A2  Die Haghe A3                           Daniëlle Pouw

14:00   HKV/Ons Eibernest 2    ZKV (Za) 2                                Scheidsrechter KNKV

15:30   HKV/Ons Eibernest 1    ZKV (Za) 1                                Scheidsrechter KNKV

 

Zaterdag 26-10-19

11:15   HKV/Ons Eibernest B1  Avanti/Post Makelaardij B1       Scheidsrechter KNKV

12:30   HKV/Ons Eibernest A1  TOP/SolarCompleet A2             Scheidsrechter KNKV

14:00   HKV/Ons Eibernest 2    VEO 3                                      Scheidsrechter KNKV

 

Zondag 27-10-19

11:00   HKV/Ons Eibernest 5    Blauw-Wit (A) 5                        Scheidsrechter KNKV

12:30   HKV/Ons Eibernest 4    ALO 3                                      Scheidsrechter KNKV

14:00   HKV/Ons Eibernest 3    ALO 2                                      Scheidsrechter KNKV

 

 

Verschijnt zo snel mogelijk in Sportlink

HKV/Ons Eibernest - Steenwijklaan 16 - Den Haag